Terugblik seizoen 2025-2026 & vooruitblik najaar 2026
De zomervakantie is nu ook in midden Nederland begonnen en O.B.K. neemt een paar weken pauze. Eind augustus starten we weer met repeteren voor het komende seizoen. In deze post blikken we terug op het afgelopen jaar en kijken we vooruit naar seizoen 2026-2027. Lees gezellig mee!
Laatste repetitie voor de zomer eindigde met donderend geraas
We speelden afgelopen donderdag nog een halve repetitie enkele nieuwe stukken voor het komende seizoen en daarna had de activiteitencommissie een slagwerk workshop geregeld. Een originele afsluiter voor dit seizoen!




Terugblik op de concerten en evenementen vorig seizoen
Ons eerste concert van het seizoen was in Zutphen, waar we samen met es-klarinettiste Kim Grisel een programma uitvoerden in het kader van de HRFSTWND concerten-reeks. De zaal was goed gevuld en qua akoestiek fantastisch om te spelen. Na de pauze mocht onze dirigent Ghislain Bellefroid nogmaals aan de bak, ditmaal met het Nederlands Politie Orkest.
Na dit concert begin november konden we gelijk aan de bak voor het Nieuwjaarsconcert 2026, wat in rap tempo uitverkocht was. De zaal was afgeladen vol voor ons jaarlijke optreden in het Figi Theater, dit keer met solisten Stenzel & Kivits.
Hierna konden we ons verheugen op de Concertreis naar Duitsland. Drie dagen lang brachten we gezellig met elkaar door rondom Trier, en gaven we optredens buiten. Het weer werkte helaas niet heel erg mee qua temperatuur, maar het bleef droog. We konden gelukkig dus onze muziek uitvoeren. Zo'n concertreis is heel goed voor de vereniging: je wordt hechter en leert elkaar beter kennen.
Er stond nog één concert op de rol: ons jaarlijkse concert in de wijk. Helaas moesten we dit concert afblazen vanwege de hittegolf. Volgend jaar gaan we dus voor dat concert in de herkansing aan het Julianaplein in Zeist.
Vooruitblik najaar 2026
Als fan van O.B.K. wil je natuurlijk graag weten waar je ons tijdens het volgende seizoen kunt zien en horen!
Het eerste concert na de zomervakantie zal op 5 september in Wijk bij Duurstede zijn. Wij geven daar een optreden tijdens Kleurrijk uit in Wijk, een jaarlijks cultuurfestival.
Tip: maak er een leuk dagje uit van! Kom naar ons luisteren en bekijk gelijk de rest van het festival en verken het mooie Wijk bij Duurstede.
Zodra wij weten wat het tijdstip van ons optreden wordt, zal dit in de agenda verschijnen.
Op 6 september staat O.B.K. ook weer met een kraam op het Z! Festival in Zeist. Kom gezellig een praatje met ons maken! We zijn daar van 12:00 tot 16:00.
Vervolgens vieren wij op 7 november ons 120-jarig jubileum met een spetterend concert in de Broederkerk in Zeist. Te gast hebben wij, helemaal vanuit Friesland, CMV Avendo uit Franeker. Wij zouden het natuurlijk fantastisch vinden als de zaal afgeladen vol zit met publiek om ons jubileum te vieren.
De andere vaste prik is natuurlijk ons Nieuwjaarsconcert, dit keer op 9 januari 2027. Vorig jaar was het concert in razend tempo uitverkocht, alvast dus de tip om snel kaarten te kopen wanneer de verkoop open gaat. Dit zal vermoedelijk begin/midden november zijn en onze Nieuwsbrieflezers worden als eerste op de hoogte gesteld!