Speel mee en win!

Banner
Nieuwjaarsconcert 2010 (verslag) PDF Afdrukken E-mailadres

Publiek swingt met Stanley Burleson bij zilveren Nieuwjaarsconcert O.B.K.

Het Koninklijke O.B.K. Zeist heeft op indrukwekkende wijze de zilveren editie van het Nieuwjaarsconcert gevierd. Onder leiding van dirigent Gert Buitenhuis speelde het orkest voor de pauze o.a. ‘La Valse’ van Ravel en de bijzondere ‘Country Band March’ van Charles Ives. De Vlaamse An Lauwereins betoverde het publiek met de prachtige aria ‘Caro Nome’ uit de opera Rigoletto en het temperamentvolle ‘Die Juliska’ uit Maske in Blau.

Na de pauze gooide O.B.K. het over een totaal andere muzikale boeg. In de muzikale show van het orkest was de hoofdrol voor musicaltopper Stanley Burleson. Hij wond het publiek om zijn vinger en schitterde dansend en zingend in bekende nummers als ‘Mr. Bojangles’, ‘All Night Long’ en ‘Let me Entertain You’. Door entertainer Burleson veranderde bij ‘Copacabana’ het publiek in een grote, swingende massa.

Na een duet uit ‘Chess’, gezongen door beide vocale solisten, was er een bijzondere muzikale uitsmijter. Het orkest speelde “Riverdance “en het publiek werd verrast door de dansgroep Lóchán die perfecte originele Ierse dans liet zien.

Het publiek beloonde orkest en solisten met een langdurig ovationeel applaus voor de prachtige jubileumeditie van het Nieuwjaarsconcert.

Klik op een foto voor een vergroting / klik daarna op een foto om te navigeren.

Fotografie © Maarten van Dis

 

Onze sponsors

jjmi_klein banner_vanbeek
banner_manschot
banner_vandelft banner_woersem banner_zam
rabobanner2005 banner_vandenberg